بازی

چندی ست  بازی را واگذار کرده ام

قواعد بازی ات را نیز نمی دانم

مرا بازی نده

 

 

:آزی

 

 

 

/ 6 نظر / 21 بازدید
مریم

باید فراموشت کنم! یادت؛نان نمی شودبرای سفره مان وکیف وکفش؛برای بچه ها واجاره برای پیرمرد صاحبخانه! بایدفراموشت کنم؛ امااین بغض که نمی شکند؛ببارد! بـــــــــــــــروزم.......[لبخند][لبخند]

محمدرضا

سلام ازی ازی کمی بازی شاید مازی چقدر نازی نظر ((نظر))) موفق باشی

الهه

بازی ... همینه رسم روزگار رفیق ... به روزم با نیمه ی ماه ...

دبیرخانه فستیوال ادبی هنری لیکو

اولین فستیوال ادبی لیکو دوست هنرمندومهربانم .فستیوال ادبی لیکو برای نخستین بار در شهر لاهیجان و با حمایت مالی و مستقل شرکت لیکوبرگزار می گردد. برای هرچه بهتر برگزار شدن این فستیوال نیازمند حضور جدی شما در این جریان تازه می باشیم.بنابراین شما با یک سه گانه ی هنری مواجهید. امیدواریم که تمامی هنرمندان مشتاق این عرصه برای برگزاری هرچه جدی تر آن حضورخود را حک کرده و همراهی اش کنند . از تو دعوت می کنیم تا حضورت را در این جشن شاعرانه از هم اکنون اعلام کرده وآثارت را برایمان ارسال نمایی.واگر توانایی ات را در آن حد می بینی که می توانی گوشه ای از این حرکت بزرگ را عهده بار بشوی ما را از این توانایی مغتنم بی بهره نسازی .برای آگاهی از چند و چون این جریان دعوت می کنیم تا دقایقی را مهمان تارنمایمان باشی و ما را از حضور خود آگاه سازی. دوستدار همیشگی تو از طرف ادبیات گروه فرهنگی لیکو لطفن اطلاع رسانی بفرمایید و ما را دراین راه یاری کنید.

ناتر بهشت کوهستان

سلام از وبلاگ " ناتر بهشت کوهستان " دیدن کنید. www.naterej.blogfa.com اگر محبت کنید و در پستهای مورد علاقه تان در این وبلاگ نظرات و پیشنهادات خود را ارائه نمایید، کمک شایانی در راه ارتقا و اعتلای این وبلاگ کرده اید. می خواهم ببینم که ذائقه های مختلف چه نوع تفکراتی را می پسندند. پس لطفا در پستی که مورد نظرتان هست کامنت بگذارید.